دوربین هایک ویژن چیست؟

کمپانی هایکویژن یک کدام از بزرگ ترین ساخت کنندگان تولیدات و چاره های ارزیابی چهره ای علی الخصوص دوربین مداربسته ذیل شبکه و آی پی در عالم است که با داشتن فناوری و تخصص در پباده سازی و ساخت دوربین های مدار بسته همواره از شرکت ها نوآور و پیشرو بوده است . امروزه این سامانه بطور روز افزون در اکنون ترقی و فراگیر شدن در عالم است . انگیزه کلی از بکارگیری دوربین مدار بسته بطور کلی به دو شاخه اصلی تقسیم می شود .
راه و روش نظارتی : با اعتنا به کیفیت بالای تصاویر دوربین های مدار بسته و ترقی روز افزون تکنولوژی , از این سامانه جهت محاسبه بر تلاش اشخاص و یا این که فرآیند یک عمل در یک سوله و … می توان به کار گرفت . قابل ذکر است که‌این کلیدی میتواند داده ها مهمی جهت اتخاذ تصمیمات مدیریتی در اختیار مدیران قرار دهد .
راه حفاظتی امنیتی : ماموریت دارای اهمیت این سیستم , در اختیار گماردن روءیت کرد دائمی از نقاط اصلی یک مکان جهت پیشگیری از وقوع هرگونه تهدید است . لذا سامانه و دوربین مدار بسته هایک ویژن , با ارائه راهکارهای هوشمند تصویر برداری این معضل حیاتی را بصورت نسبتاً بی نقص حل می نماید . با دقت بدین کلیدی که سامانه دوربین مدار بسته در شرایط کلی از دوربین و راءس در دست گرفتن ضبط ساخته شده شده‌است . 

قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن از جور آنالوگ به نوع ای از تولیدات حفاظتی گفته می شود , که برای انتقال سیگنال دوربین تا دستگاه ضبط کننده یا این که نمایشگر از سیگنال های آنالوگ به کار گیری می نمایند . سیستم مداربسته آنالوگ را میتوان نسل سنتی و نخستین از سیستم های مداربسته به شمار آورد . ولی با ترقی در تکنولوژی , این سیستم ها در موضوع های گوناگون افزایش پیدا کرده اند و کماکان توانسته اند سهم بزرگی در بازار امکانات حفاظتی داشته باشند .
تولیدات آنالوگ دوربين هايك ويژن دربرگیرنده اشکال مختلفی از دوربین های مداربسته آنالوگ و دستگاه های DVR می شود . این امکانات برای اشخاصی که در‌پی یک سیستم حفاظتی اقتصادی و در عین اکنون مفید میباشند , ایده آل است . کمپانی هایک ویژن در سه سال اخیر با تغییر تحول راه ایجاد تولیدات آنالوگ و به کار گیری تکنولوژی HDTVI در تولیدها آنالوگ خویش توانسته بازار خویش را در‌این بخش به شدت بسط دهد . در نمایندگی هایک ویژن قابلیت دسترسی مشتریان به جدیدترین محصول ها این موسسه به همراه دو سال گارانتی خرید فرآهم شده‌است . برای بازدید بها Hikvision به برگه لیست ارزش مراجعه فرمائید .

دوربین مدار بسته شبکه هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن از مدل ذیل شبکه به نوع ای از محصول ها حفاظتی گفته می شود , که برای انتقال تصاویر دوربین و رابطه فی مابین امکانات مداربسته از پروتکل های شبکه به کارگیری می نمایند . برهه زمانی زمان متعددی از ساخت اولی دوربین ذیل شبکه نمی گذرد , با این وجود به دلیل پتانسیل مضاعف بالای سیستم های پایین شبکه , به کار گیری از آنان به‌سرعت بسط یافت و امروزه بخش بزرگی از بازار سیستم های بررسی چهره یی را تشکیل می دهند . مشتریان به راحتی میتوانند این تولید ها را از نمایندگی هایک ویژن خریداری نمایند .
تولیدات کمپانی هایک ویژن مشتمل بر اشکال متمایز از دوربین های مداربسته شبکه , دستگاه های NVR و امکانات ضبط شبکه می شود . این امکانات برای کسانی که درپی یک سیستم حفاظتی ماهر می باشند با قابلیت و امکان های توسعه یافته می باشند , یا این که پروژه های بزرگ , ایده آل است . دوربین هایکویژن هر سال تکنولوژی های نو و کارآمدی را در قالب سیستم های پایین شبکه معرفی می نماید . در پروژه های بزرگ دوربین مداربسته که تعداد دوربین ها بالاست خوبتر است از Hikvision CCTV زیر شبکه استفاده کرد .

این کمپانی فعالیت‌های روزمره خویش را کاملاً مطابق با مقررات کاربردی و اصول تجاری اجرا می نماید . جلسات سهام داران , جلسات هیئت مدیره و جلسات ناظران نیز , که از تشکلات مدیریتی کمپانی می‌باشند , مطابق با اساسنامه و ضوابط داخلی کمپانی سازمان می گردند .
مجموعه مدیریتی هایک ویژن بعنوان 10 گروه برتر مدیر دربین موسسه ها SME برای 5 سال پی در پی تعیین شده‌است . علاوه بر این , هیئت مدیره این مجموعه هم به‌عنوان شایسته ترین رابط سپرده گذاری فی مابین انجمن شرکت ها SME و انجمن مدیران پر رنگ در قرن 21 شناخته شد .

نمایندگی دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن بعنوان عرضه کننده پیشگام در ساخت محصول ها چک چهره‌ای در عالم
با دقت به پژوهش ها انجام یافته , هایک ویژن 19 . 5 درصد از سهم بازار آنالیز چهره ای دنیا در سال 2015 و 4 . 6 درصد در سال 2016 را به خویش اختصاص داده است . براین اساس برای 5 سال متواتر , به‌عنوان رهبر شماره یک دنیا در سکو بندی جهانی در ایجاد امکانات محاسبه چهره‌ای شناخته شد .

راه حل های ویدئویی هوشمند هایک ویژن برای پارک های تدارکاتی ، چندین لایه اطلاعات را در مقایسه با دوربین های امنیتی سنتی اضافه می کنند و به اپراتورها برای بهبود مدیریت پرسنل ، مدیریت وسایل نقلیه ، مدیریت سایت و مدیریت کالاها کمک می کنند.

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن

زنجیره های عرضه جهانی ، رونق بازار خرده فروشی آنلاین و افزایش تقاضا برای کالاهای تولیدی باعث رشد صنعت تدارکات شده است. مجموعه ای از مواد و کالاها به طور مداوم با کامیون در حال حرکت هستند ، و قبل از آخرین مایل سفر خود به فروشگاه ها یا آدرس مشتریان به پارک های تدارکاتی می رسند.

با جابجایی کالاها 24/7 ، پارک های تدارکاتی باید بسیار کارآمد کار کنند

با جابجایی کالاها 24/7 ، پارک های تدارکاتی برای پیشگیری از تقاضا و اطمینان از تحویل به موقع کالاها باید بسیار کارآمد کار کنند. بعلاوه ، امنیت از زمان ورود محموله تا لحظه تحویل به مقصد نهایی ، مهمترین نگرانی اپراتورها است.

اهمیت دوربین های امنیتی در امنیت سایت
هنگامی که نوبت به دستیابی به این اهداف می رسد ، دوربین های امنیتی بسیار حیاتی هستند ، به اپراتورها برای نظارت بر وسایل نقلیه و افرادی که به امکانات می آیند و ردیابی کالاهای خارج از محل کمک می کنند. با این حال ، راه حل های ویدئویی هوشمند نسل بعدی دارای مزایای اضافی دیگری هستند که به اپراتورها کمک می کند تا کارآمدتر و ایمن تر از گذشته عمل کنند.

این شامل:

مدیریت پرسنل پیشرفته
با استفاده از جدیدترین راه حل های ویدیویی هوشمند ، مانند Hikvision’s Smart Logistics Park Solution ، اپراتورهای سایت می توانند به طور موثرتری از کارکنان در برابر تصادف و آسیب محافظت کنند. این امر با تشخیص خودکار تجهیزات محافظت شخصی (PPE) ، از جمله سایش چشم ، دستکش ، محافظ گوش و سایر موارد حاصل می شود.

یک نمونه از این موارد ، فناوری تعبیه شده کلاه سخت Hikvision است که با ورود اعضای تیم به مناطق محدود و بدون کلاه خود ، هشدارهای خودکار را ایجاد می کند. این امر اپراتورهای پارک تدارکاتی را قادر می سازد بدون اینکه اعضای اضافی تیم را برای نظارت بر انطباق کلاه سخت استفاده کند ، بهداشت و ایمنی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

مشخصات فنی دوربین مداربسته هایک ویژن

امنیت پیشرفته با فناوری تشخیص چهره
به عنوان یک مزیت اضافی ، اپراتورها می توانند با استفاده از فناوری تشخیص چهره ، اطمینان حاصل کنند که فقط افراد مجاز وارد مناطق محدود می شوند ، امنیت را بهبود می بخشند. فناوری تشخیص چهره همچنین می تواند حرکت در پارک تدارکات را برای کارمندان سریعتر و آسان تر کند و به آنها کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشند ، در نتیجه زمان انتظار کارکنان در ورودی و خروجی پارک کاهش می یابد.

بهبود مدیریت سایت و ایمنی
جدا از امکانات کنترل دسترسی با فناوری تشخیص چهره ، که برای جلوگیری از ورود بازدیدکنندگان غیر مجاز به مناطق امن و محل استقرار به کار گرفته شده است ، پارک های تدارکاتی برای بهبود شدید امنیت به راه حل های محافظت از محیط پیرامون نیاز دارند. این کار اکنون با دوربین های حرارتی هایک ویژن امکان پذیر است که حتی در محیط های کم نور یا نور صفر امکان ضبط فیلم و فیلم کاملاً واضح را دارند.

دوربین های پیشرفته رادار و گنبدی همچنین می توانند برای شناسایی افراد یا وسایل نقلیه غیرمجاز وارد سایت شوند ، بنابراین هشدارهای خودکار را برای هرگونه حرکت مشکوک ایجاد می کنند و شواهد ویدئویی واضحی را در مورد هرگونه حوادث ناخوشایند ثبت می کنند.

دوربین های هوشمند با کیفیت بالا و کم نور
برای بهره وری و عملکرد بیشتر ، می توان گشت های از راه دور را با فناوری AI افزایش داد

با دوربین های هوشمند با کیفیت بالا و کم نور هایک ویژن ، پارک های لجستیکی همچنین می توانند گشت های امنیتی دستی را با گشت های “از راه دور” جایگزین کنند. در این نوع سناریو ، تیم های امنیتی بر اساس “برنامه” گشت زنی تصاویر دوربین های با استراتژیک و با کیفیت بالا را بررسی می کنند و در صورت مشاهده یا مشاهده حرکات مشکوک ، هشدارها را می گیرند.

برای افزایش بیشتر کارایی و عملکرد عملیاتی ، می توان گشت های از راه دور را با فناوری AI افزایش داد ، که امکان کنترل منظم امنیتی را بدون نیاز به بررسی دستی فیلم ها فراهم می کند. در چنین مواردی ، فقط تصاویر ویدئویی که یک تهدید امنیتی بالقوه را شناسایی می کنند ، برای تیم های امنیتی سایت ارسال می شوند تا به طور چشمگیری نیازهای کارکنان را کاهش دهند و هزینه های غیر ضروری را کاهش دهند.

مدیریت بهینه وسایل نقلیه و اسکله
با راه حل های ویدئویی هوشمند هایک ویژن ، اپراتورهای سایت می توانند یک گردش کار بهینه سازی شده برای مدیریت وسیله نقلیه و بار را ایجاد کنند ، از ورود کامیون گرفته تا بارگیری و بارگیری.

راه حل پارک های لجستیک هایک ویژن
راه حل پارک هوشمند لجستیک هایک ویژن با داشبوردی که وضعیت هر اسکله بارگیری را نشان می دهد ، بدست می آورد و بدین ترتیب امکان هدایت وسایل نقلیه به محض ثبت نام در ایستگاه بازرسی پارک فراهم می شود. بر اساس شاخص های ساده قرمز ، زرد و سبز ، می توان وسایل نقلیه را با کارآیی بیشتری پردازش کرد و صف را کاهش داد.

علاوه بر بهبود روند کار پردازش خودرو ، اپراتورهای پارک می توانند امنیت دسترسی مبتنی بر فناوری تشخیص پلاک خودرو را بهبود بخشند. همچنین می توان از دوربین های هوشمند برای نظارت بر سرعت وسایل نقلیه ورودی به پارک لجستیک ، تشخیص پارکینگ غیرقانونی و ارسال هشدارهای خودکار به تیم های امنیتی در صورت عدم رعایت قوانین استفاده کرد.

هایک ویژن ، ارائه دهنده راه حل اینترنت اشیا with با قابلیت اصلی ویدیو ، ادغام پلت فرم امنیت ویدئویی HikCentral خود را با راه حل کنترل دسترسی Nedap AEOS برای ارائه عملکردهای تک پلتفرمی برای کاربرانی که هم سیستم هایک ویژن و هم نداپ را حفظ می کنند ، اعلام کرده است.

یکپارچه سازی ، از طریق Nedap AEOS Connector ، اطلاعات رویداد ، آلارم ها و همگام سازی داده های شخص با دسترسی دسترسی و کنترل رویدادها را بین سخت افزار متصل به AEOS و HikCentral فراهم می کند. این یکپارچه سازی اپراتورها را قادر می سازد تا درها ، ردیاب ها و مناطق نفوذ را مدیریت کرده و همچنین هشدارها را در HikCentral Clients بصورت بصری تأیید و کنترل کنند.

آگاهی از وضعیت
جنس برتلسن ، مدیر اتحاد شریک جهانی از هایک ویژن ، گفت: “با ادغام ، پرسنل امنیتی قادر به افزایش آگاهی و کنترل موقعیتی خود در تأسیسات بزرگ هستند.” “این ادغام از چارچوب Hikvision Optimus برای اطمینان از طول عمر طولانی برای نصب استفاده می کند. این امر همچنین باعث می شود که ارتقا future های آینده هر دو سیستم بدون وقفه در عملکرد مداوم ، یکپارچه و ساده باشد. “

“من از داشتن هایک ویژن در برنامه شریک فناوری خود بسیار احساس غرور می کنم. هایک ویژن از نیمی از اقدامات چشم پوشی کرد و یکپارچه سازی بسیار کاملی را برای کنترل دسترسی و بخش نفوذ ایجاد کرد. “، وسلی کیگسترا ، مدیر ادغام در نداپ گفت. “اتصال رویدادها و هشدارها به HikCentral یک راه حل تک پلتفرمی برای تجسم وضعیت یک سیستم امنیتی با ضبط های ویدئویی مربوطه ایجاد می کند. علاوه بر تجسم یک سیستم ، کاربران همچنین می توانند آن را کنترل کنند. خواه در را باز کنند یا در را قفل کنند ، یا از راه دور یک منطقه نفوذ را مسلح یا خلع سلاح کنند. ”

رابط کاربر گرافیکی
Nedap AEOS Connector تحت جدیدترین چارچوب Optimus هایک ویژن ساخته شده است ، که مجتمع کننده های سیستم را قادر می سازد تا به راحتی ادغام ها را با توجه به نیازهای مشتریهای شخصی ، ایجاد گردش کار مناسب و پروتکل های رویداد به عمل تنظیم کنند. این کار بر اساس یک رابط کاربری گرافیکی بسیار بصری و با کاربرد آسان است که نیازی به کدگذاری ندارد.

اتصالات Optimus و Nedap AEOS برای HikCentral نسخه 1.6 و AEOS نسخه 2019.1.5 در دسترس هستند و اکنون برای استقرار آماده هستند

علاقه مندی ها 0
مقایسه