گواهی نامه های شرکت JUAN

۱- گواهی ثبت اختراع

۲- گواهی حق تالیف نرم افزار(کپی رایت)

۳- گواهی سازگاری اروپایی CE

۴- گواهی تنوع سازگاری FCC

گواهی سازگاری اروپایی CE چیست ؟

علامت CE نمادی است که در بالا نشان داده شده است. حروف “CE” اختصار عبارت فرانسه “Conformité Européene” است که به معنای “سازگاری اروپایی” است. اصطلاح اولیه مورد استفاده “علامت EC” بود و در سال ۱۹۹۳  به طور رسمی جایگزین شده است. “CE Marking” در حال حاضر در تمام اسناد رسمی اتحادیه اروپا استفاده می شود. “CE Mark” نیز در حال استفاده است، اما این اصطلاح رسمی نیست.علامت CE  بر روی یک محصول، اعلام تولید کننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است. این قوانین اصطلاحا Product Directives نامیده می شوند.

علامت گذاری  CE بر روی یک محصول به مقامات دولتی نشان می دهد که محصول به احتمال زیاد به طور قانونی در بازار در کشورشان قرار گرفته است . همچنین CE بر روی محصول تضمین می کند که  محصول در بازار مشترک EFTA و اتحادیه اروپا (از جمله ۳۰ کشور EEA ) می تواند به فروش برسد. و باعث حذف محصولات غیر مجاز میشود. علاوه بر اینکه بیشتر دستورالعمل ها در حال اجرایی شدن هستند، محصولات بیشتری نیاز به داشتن CE  مارک برای دسترسی به بازار EFTA و اتحادیه اروپا دارند. با این حال، بسیاری از صادرکنندگان غیر اتحادیه اروپا هنوز هم در مورد این واقعیت و تاثیر آن در کسب و کار خود بی اطلاع هستند. محصولات دارای علامت CE می توانند بدون محدودیت در EEA به فروش برسندمصرف کنندگان از سطح یکسان سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست در سراسر منطقه اقتصادی اروپا   بهره مند میشوند.این علامت بخشی از قانون هماهنگ سازی اتحادیه اروپا است که عمدتا توسط اداره کل بازار داخلی، صنعت و کارآفرینی اداره می شود.

علامت CE برای محدود کردن مواد خطرناک توسط اداره کل محیط زیست اداره می شود.

گواهی تنوع سازگاری FCC چیست ؟ Federal Communications Commission یا همان
کمیسیون ارتباطات فدرال تنظیم ارتباطات بین ایالتی و بین المللی توسط رادیو، تلویزیون، سیم، ماهواره ای و کابل در تمام ۵۰ ایالت، ناحیه کلمبیا و مناطق ایالات متحده است. این قانون ارتباطات از سال ۱۹۳۴ تاسیس شد و در عمل به عنوان یک نهاد مستقل از دولت ایالات متحده بوده و کنگره مسئولیت نظارت بر آن را دارد.کمیسیون متعهد به یک سازمان پاسخگو، کارآمد و موثر و قادر به مواجهه با فرصت های تکنولوژیکی و اقتصادی در هزاره جدید است.

کاربرد منابع طیف رادیویی و تنظیم انتشارات رادیویی از سوی سازمانهای قانونگذار ملی نظیر کمیسیون ارتباطات فدرال FCC هماهنگ می شوند. FCC طیف را به دارندگان گواهی دار که به آنها کاربران اولیه نیز گفته می شود بر یک پایه بلند مدت برای نواحی جغرافیایی بزرگ تخصیص می دهد. البته بخش اعظمی از طیف تخصیص داده شده مانند شکل ۱ کم استفاده باقی می ماند. کاربرد ناکارآمد طیف محدود، توسعه روشهای دسترسی طیف پویا را لازم می نماید در این روشها کاربرانی که گواهی های طیف ندارند تحت عنوان کاربران ثانویه اجازه استفاده از طیف گواهی دار بلااستفاده موقتی پیدا می کنند.

در سالهای اخیر FCC کاربردهای جامع و انعطاف پذیرتر طیف موجود را از طریق استفاده از فناوری رادیوی شناختی مدنظر قرار داده است. رادیوی شناختی، فناوری توانمند ساز کلیدی است که امکان استفاده از شبکه های ارتباطی نسل بعد موسوم به شبکه های دسترسی طیف پویا DSA برای استفاده کارآمدتر طیف به یک شیوه فرصت طلبانه بدون مداخله در کاربران اولیه می دهد. این فناوری به عنوان یک رادیو تعریف می شود که می تواند پارامترهای فرستنده اش را طبق تعاملات با محیطی که در آن عمل می کند تغییر دهد. این با دستگاههای رادیویی متعارف فرق دارد از این لحاظ که یک رادیوی شناختی می توان کاربران را با قابلیت شناختی و قابلیت پیکره بندی مجدد تجهیز نماید. قابلیت شناختی به توانایی برای حس و جمع آوری اطلاعات از محیط اطراف اتلاف می شود از جمله اطلاعات در مورد فرکانس انتقال، پهنای باند، نیرو، مدولاسیون و … . با این قابلیت، کاربران ثانویه می توانند بهترین طیف موجود را شناسایی کنند. قابلیت پیکره بندی مجدد به توانایی برای تطبیق و سازش سریع پارامترهای عملکردی طبق اطلاعات حس شده به منظور دستیابی به عملکرد مطلوب اطلاق می شود. با بهره برداری از طیف به یک شیوه فرصت طلبانه، رادیوی شناختی به کاربران ثانویه امکان حس این را می دهد که کدام بخش از طیف در دسترس می باشد، امکان انتخاب بهترین کانال موجود، هماهنگ سازی دسترسی طیف با کاربران دیگر و تخلیه کانال زمانی که یک کاربر اولیه ادعای استفاده صحیح از طیف دارد می دهد. با ملاحظه استفاده جامع و انعطاف پذیرتر منابع طیف به ویژه زمانی که کاربران ثانویه با کاربران اولیه همزیستی دارد الگوهای تخصیص طیف سنتی و پروتکل های دسترسی طیف دیگر قابل کاربرد نمی باشند. از آنجایی که کاربران اولیه برای استفاده از طیف در اولویت می باشند هنگامی که کاربران ثانویه با کاربران اولیه همزیست می باشند آنها باید مانیتورینگ به موقع باند پهن طیف گواهی دار مورد استفاده را انجام دهند. وقتی به کاربران ثانویه اجازه انتقال همزمان داده ها با یک کاربر اولیه داده می شود حد دمای تداخل نباید زیر پا گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *