چرا پکیج دوربین مداربسته وایرلس را به شما پیشنهاد میکنیم ؟

دیگر نصب دوربین مداربسته مشکل نیست.با ظهور نسل جدید دوربین های مدار بسته بیسیم با کیفیت تصویر بالا ، کافیست تا تنها دوربین مداربسته را به برق متصل کنید.

پکیج های ۴ کانال  و ۸ کنال بیسیم برای اماکنی طراحی شده اند که نیاز به سیم کشی ندارند و می خواهند نصب دوربین مدار بسته را هر چه سریعتر صورت دهند. نصب دوربین مدار بسته بیسیم بسیار راحت می باشد.

امروزه نیاز به نصب دوربین مداربسته در بیشتر اماکنی که حفاظت و حراست از آنها برای ما مهم می باشد اجباری می باشد.اما برخی مواقع نصب دوربین مداربسته کار بسیار دشواری می باشد و در برخی موارد سیم کشی های دوربین مداربسته باعث این می شوند که محیط از حالت زیبایی خود خارج شود .

همین بستر سازی برای نصب دوربین مداربسته باعث می شود تا دوربین مداربسته بیسیم نسبت به سایر محصولات دارای اولویت باشد.

در پکیج های ۴ و ۸ کانال بیسیم تعداد ۴ یا ۸ عدد دوربین مداربسته بیسیم و یک عدد دستگاه NVR بیسیم تعبیه شده است که به راحتی و بدون داشتن دانش فنی در زمینه نصب دوربین مدار بسته می توان تنها با پیچ کردن دوربین ها و روشن کردنشان آنها را به دستگاه NVR بیسیم متصل کرد و نیاز به هیچ کار اضافی ای نمی باشد.

نصب بسیار آسان پکیج دوربین مداربسته وایرلس باعث شده است تا این محصول نزد مشتریان بسیار محبوب باشد.زیرا هزینه های نصب به صفر رسیده اند و شما می توانید انواع دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم را خودتان به راحتی نصب کنید.

یکی از محاسن دوربین مداربسته وایرلس عدم استفاده از سیم کشی است که باعث می شود تا امنیت این دوربین ها بالا برود و خطر قطع کردن کابل تصویر دوربین مداربسته شما را تهدید نکند. همچنین کیفیت تصاویر پکیج های JUAN در حد مطلوبی بوده که برای انواع مصارف مناسب می باشد .

پس زمان آن رسیده است که پکیج مناسب خود را از میان پکیج های متنوع JUAN  از لحاظ تعداد دوربین ، قیمت و رزولوشن انتخاب کنید .

JA-K9604W-PE3013W

JA-K9604W-PE3020W

JA-K9608W-PE3020W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *