نخستین اپلیکیشن محاسبه گر دوربین مدار بسته در ایران

اپلیکیشن محاسبه گر دوربین مدار بسته ایران سکوریتی را بیشتر بشناسیم

یکی از دغدغه های نصابان و مشتریان که با سامانه دوربین مدار بسته کار می کنند محاسبه کردن اطلاعاتی است که قبل از نصب و راه اندازی سیستم باید از آن آگاهی داشته باشند. به طور مثال آنها بسیار خوشحال می شوند اگر بدانند با تعداد مشخص دوربین هایشان به طور مثال اگر بخواهند برای مدت زمان یک ماه تصویر ضبط شده را در اختیار داشته باشند چه مقدار هارد دیسک برای سیستم ضبط مدار بسته خود باید در نظر بگیرند. این موضوع به یک دغدغه مهم برای مشتریان و همچنین نصابان سیستم مدار بسته تبدیل شده است. تیم طراحی و فنی مجله دوربین مدار بسته ایران سکوریتی با درک نیاز بازار اقدام به طراحی نرم افزار محاسبه گر ایرانی، ایران سکوریتی کرده است. نرم افزاری که برای اولین بار توسط یک شرکت ایرانی با امکانات متنوع طراحی شده است. در ادامه به توضیحاتی راجع به این نرم افزار می پردازیم:

این نرم افزار در واقع ترکیبی از چهار نرم افزار محاسبه گر مختلف است که هر کدام یک کار مهم را انجام می دهند، اپلیکیشن محاسبه گر دوربین مدار بسته ایران سکوریتی به عنوان پر کاربرد ترین نرم افزار مورد استفاده نصابان سیستم های مدار بسته به حساب می آید، در واقع نرم افزار محاسبه گر ایران سکوریتی یک ماشین حساب برای تکنیسین های نصب سیستم مدار بسته می باشد. محیط ساده و کاربردی این نرم افزار از نقاط قوت این نرم افزار است که هر نصابی با هر حوزه ی کاری می تواند تنها به وسیله تلفن همراه هوشمند خود به راحتی بسیاری از محاسبات مورد نیاز خود را انجام دهد و در کوتاهترین زمان برای آن پاسخ مناسبی پیدا کند. در ادامه قسمت های مختلف نرم افزار را برای شما معرفی می کنیم:

نرم افزار دوربین مدار بسته
نرم افزار دوربین مدار بسته

محاسبه هارد دوربین مدار بسته

در صفحه مربوط به محاسبه هارد نرم افزار دوربین مدار بسته ایران سکوریتی ، کاربران با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز نرم افزار، میزان هارد دیسک مورد نیاز برای ضبط تصاویر دوربین برای مدت زمان مشخص را محاسبه می کنند و بر اساس آن تعداد هارد های سیستم ضبط را مشخص می کنند. این موضوع به شدت کاربردی است و می تواند باعث شود تا نصابان بهینه ترین سیستم را به لحاظ میزان هارد دیسک مورد نیاز به مشتریان پیشنهاد دهند. از سوی دیگر مشتریان نیز می توانند خود بر اساس نیازشان میزان هارد مورد نیاز خود را حساب کنند.

محاسبه تعداد روزهای ضبط دوربین مدار بسته

در صفحه مربوط به محاسبه تعداد روز های مورد نیاز، کاربر با وارد کردن اطلاعات لازم، تعداد روز هایی که سیستم با میزان هارد دیسک مشخص می تواند ضبط تصویر داشته باشد را محاسبه می کند. نرم افزار به شما می گوید که با مقدار هارد مشخص چند روز تصویر ضبط شده می توانید داشته باشید. این موضوع نیز بسیار مورد اقبال مشتریان سیستم دوربین مدار بسته می باشد.

محاسبه میدان دید دوربین مدار بسته

یکی از مواردی که اطلاع از آن برای کاربران سامانه دوربین مدار بسته اهمیت بسیاری دارد، محاسبه میدان دید دوربین مدار بسته اس.  کاربران می توانند بر اساس اطلاعات مورد نیاز نرم افزار محاسبه گر ایران سکوریتی، میدان دید افقی و عمودی دوربین را برحسب متر محاسبه کنند و بر اساس نیاز پروژه، دوربین مناسب را در محل مناسب جانمایی و نصب کنند. آگاهی از میدان دید دوربین می تواند به طراحان سیستم مدار بسته کمک کند تا بهترین و بهینه ترین تعداد دوربین های مدار بسته را در یک پروژه پیشنهاد دهد.

محاسبه فاصله کانونی دوربین مدار بسته

صفحه دیگری که می تواند از جهات زیادی مورد توجه قرار بگیرد، صفحه محاسبه فاصله کانونی دوربین است. کاربران در این قسمت با تکمیل اطلاعات درخواستی نرم افزار محاسبه گر ایران سکوریتی، می توانند فاصله کانونی لنزی که باید بر روی دوربین مدار بسته تعبیه شود را محاسبه کنند. این مهم تاثیر مستقیمی روی میدان دید دوربین خواهد داشت. در پروژه های مختلف، مشتریان پس از نصب دوربین از میدان دید دوربین راضی نیستند، اما زمانی که شما با استفاده از نرم افزار محاسبه گر ایران سکوریتی، لنز مناسب را انتخاب کرده و از آن استفاده می کنید، مشکلاتی از این دست وجود نخواهند داشت.

 

نرم افزار دوربین مدار بسته
نرم افزار دوربین مدار بسته

داشبورد نرم افزار دوربین مدار بسته

این قسمت از نرم افزار دوربین مدار بسته شامل فضایی است که مقالات آموزشی ، اخبار و آخرین رویدادهای منتخب مجله ایران سکوریتی بصورت مستقیم از وب سایت مجله روی نرم افزار به نمایش در می آید و کاربران می توانند با مطالعه آنها سطح دانش و آگاهی خود را بالاتر ببرند. ویژگی منحصر به فرد در این قسمت ارائه اطلاعات جدید از وب سایت بصورت آنلاین است و همواره جدید ترین اخبار روی نرم افزار محاسبه گر در خدمت کاربران قرار می گیرد. محیط زیبای نرم افزار باعث می شود تا کاربران ارتباط خوبی را با این صفحه برقرار کنند.

چرا باید از محاسبه گر ایران سکوریتی استفاده کنیم؟

یکی از ویژگی های مهم اپلیکیشن محاسبه گر دوربین مدار بسته جنبه کاربردی و عملی آن است، نمونه های خارجی این نرم افزار معمولا دو مشکل اساسی دارند، مشکل اول اینکه، این نرم افزار ها معمولا توسط برند های دوربینی و برای خود آن برند ها، تولید می شوند از این رو تنها محاسبات مربوط به برند خود را به درستی انجام می دهند، و در صورتی که از این نرم افزار جهت محاسبات برند های دیگر استفاده شود، اطلاعات نادرست و غیر واقعی را ارائه می دهد که می تواند گمراه کننده باشد. مشکل دوم نرم افزار های محاسبه گری هستند که تنها بر اساس اطلاعات علمی تولید شده اند، و در عمل اطلاعات خلاف واقعیت ارائه می دهند، به عبارت دیگر اطلاعات ارائه شده توسط آنها قابل استفاده در پروژه ها نیست.

مجله امنیتی تخصصی ایران سکوریتی افتخار دارد تا نرم افزار محاسبه گر ایران سکوریتی را به شما معرفی کند، کلیه محاسبات این نرم افزار کاملا امتحان شده با برند های مختلف بازار ایران بوده و با درصد خطای کمتر از ۵%، مستقل از هر برندی فرآیند محاسبه را به درستی انجام می دهد. عامل مهم دیگر استفاده از دانش فنی و بومی کشور عزیزمان ایران در تولید و ساخت این نرم افزار محاسبه گر است، محیط کاملا فارسی این نرم افزار کار با آن را حتی برای معمولی ترین سطح از کاربران، ساده و راحت می کند. پیشنهاد ما به شما نصب این نرم افزار روی تلفن همراه هوشمند و استفاده از آن در پروژه های مختلف است.

مجله ایران سکوریتی مفتخر است تا اعلام نماید که نسخه اندروید این نرم افزار برای دانلود روی محیط کافه بازار قرار گرفته است. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به صورت مستقیم این نرم افزار کاربردی را دانلود کرده و روی تلفن همراه خود در اختیار داشته باشید. نسخه ios این نرم افزار در مراحل پایانی طراحی و ارائه بوده و در آینده نزدیک ارائه می شود.

 

جهت دریافت از کافه بارار کلیک کنید:

نرم افزار دوربین مدار بسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *