انتقال تصویر دوربین و DVR بر روی تلگرام

 

تکنولوژی انتقال تصویر بر روی Telegram و انتقال فیلم و عکس دوربین مداربسته و دی وی آر به تلگرام واعلام هشدار (Telegram CCTV Streaming and Alarm).

انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل و تبلت و حتی کامپیوتر و لپ تاب نیز یکی دیگر از امکاناتی است که صاحب این نمونه از سیستم ها را می توانند در شرایط نظارتی و امنیتی به طور خاصل و ویژه ای یاری کنند.

در زمانی که حتی فرد در نقطه دیگری خارج از محل نصب دوربین های مداربسته باشد را به صورت زنده و لحظه به لحظه در جریان امور قرار دهد. امکاناتی همچون تنظیم دستگاه DVR  یا NVR جهت ارسال هشدار از طریق ایمیل به صاحب و مدیر سیستم نیز امکانی جالب است که تسهیل کنترل را به ثمر می آورد.

بدین صورت که مثلا شما ناحیه ای از کل تصویر قابل مشاهده توسط دوربین را انتخاب و با فعال کردن امکان تشخیص حرکت (Motion Detection) در دستگاه ضبط و یا تحت شبکه (IP Camera) ، Device را طوری تنظیم نمود که با تشخیص دادن حرکت در محیط انتخابی هشداری از طریق ایمیل به مدیر سیستم ارسال گردد.

اما در امکانی تلفیقی و جدید که کاری بسیار جالب نیز می باشد، ادغام دو قابلیت بالا یکدیگر می باشد، یعنی دوربین مداربسته با امکان ارسال عکس و تصویر به تلگرام.

این سیستم به این صورت عمل میکند که می توان با تنظیم دستگاه در حالت های مختلف مثلا تشخیص عکس به تلگرام مدیر دوربین مداربسته ارسال کند و با ارسال هشدار او را از اوضاع محل نصب دوربین های مداربسته آگاه و موجبات مدیریت بهتر را فراهم آورد. همچنین می توان طوری نرم افزار را تنظیم نمود تا با دادن فرمان و دستوری مشخص عکسی را از صحنه گرفته و در تلگرام ارسال نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *