ماژول POE

ماژول POE برند JUAN

ماژول POE برند JUAN

 

همه چیز در رابطه با POE

تجهیزاتی که قابلیت POE را دارند امکان تغذیه برق از طریق شبکه را دارند و همان کابلی که آنها را به شبکه متصل می کند برق مصرفی خود را نیز تامین می کنند.

دوربین های مداربسته POE به چه معناست ؟

دوربین مدار بسته POE قابلیت این را دارد تا برق خود را از طریق کابل شبکه تغذیه نماید . البته برق این دوربین های مداربسته الزاما از این روش تامین نمی شود و این قابلیت را به عنوان یک امتیاز نسبت به دوربین های هم رده ی خود دارا می باشند . برای تغذیه ی این نوع از دوربین های مدار بسته هم می توان از NVR POE و هم از سوئیچ شبکه با قابلیت POE استفاده نمود .

NVR POE :

این دستگاه با دارا بودن قابلیت POE برق مورد نیاز دوربین ها را نیز تامین می کند . فقط کافیست کابل شبکه گرفته شده از دوربین را به سوکت POE دستگاه اتصال دهید . البته این روش در زمانی کاربرد دارد که دوربین ها هر کدام یک کابل مستقل داشته و مستقیما به دستگاه NVR وصل شوند در غیر این صورت باید از سوئیچ POE استفاده نمود .

POE Injector :

منبع تغزیه ی POE یا به عبارتی POE Injector یک سخت افزار اضافه شده به دستگاه های NVR می باشد که با ورود کابل شبکه به دستگاه ، خروجی آن را به صورت POE صادر می کند .

نکات استفاده از POE :

۱ – استفاده از این فناوری جهت انتقال برق ممکن است متراژ مطلوب مورد استفاده کابل را کمتر کند .
۲ – دستگاه های NVR POE دارای توان خروجی یکسان هستند که شاید برای دوربین های مدار بسته کافی باشد اما برق دستگاه های دیگر داخل شبکه را نتواند تامین کند .
۳ – بهتر است برای استفاده صحیح از NVR POE هر دوربین را جداگانه به دستگاه وصل کنیم .
۴ – در صورت استفاده از این فناوری بهتر است از کابل های شبکه با کیفیت استفاده کنیم تا افت ولتاژ تاثیری روی کیفیت کار نداشته باشد .
۵ – هزینه تجهیزات POE دار بیشتر از تجهیزات ساده است .
۶ – استفاده از این فناوری پیچیدگی و زمان اجرای پروژه را بسیار کاهش می دهد .

شرکت مهندسی بنوان الکترونیک

وارد کننده دوربین مداربسته  برندهای HIVISION, JUAN , LTS ، خانه هوشمند ORVIBO  و سوئیچ تخصصی شبکه ONV با  گارانتی معتبر و ۵ سال خدمات پس از فروش

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید:    ۰۲۱۲۵۹۰۱

مشاهده مطالب قبلی …

ما را در تلگرام دنبال کنید:

فناوری اینترنت اشیا چیست؟

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

فناوری اینترنت اشیا چیست؟

One thought on “ماژول POE

  1. Pingback: هوشمند سازی ، خانه هوشمند ، خانه هوشمند اورویبو، خانه هوشمند orvibo، ساختمان هوشمند، ساختمان هوشمند orvibo، قیمت هوشمند سازی، نصب هوشمند سازی ، د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *