مینی هاب ORVIBO با یکسال گارانتی معتبر

مینی هاب ORVIBO با یکسال گارانتی معتبر

???مینی هاب (Orvibo zigbee mini hub)

این دستگاه هاب یا کنترل کننده اصلي ، مبتنی بر پروتکل زیگبی میباشد و به راحتی توسط درگاه LAN در پشت دستگاه توسط پروتکل TCP/IP به اینترنت متصل می گردد. با این دستگاه شما میتوانید ادوات ZigBee ساپورت داخل شبکه خود را از طریق موبایل یا تبلتهای اپل یا اندروید به کمک شبکه های ۲G\3G\wifi در هر نقطه جغرافیایی کنترل نمایید.
تفاوت این دستگاه با Vicenter-300 ، شبکه قابل پشتیبانی کوچک تر و مناسب برای داخل آپارتمانها و ویلاها و شبکه های هوشمند با وسعت کوچک تر با همان امکانات سخت افزاری و نرم افزاری Vicenter-300 می باشد.
از مزایای ديگر، مقرون به صرفه بودن این دستگاه نسبت به امکانات آن می باشد و به جرات می توان گفت که این دستگاه چه از لحاظ کارایی ، پایداری و سرعت و چه از لحاظ قیمت ، غیر قابل رقابت می باشد.

?ویژگی های دستگاه :

۱٫دارا بودن سخت افزار بسیار قوی نسبت به دستگاه های هم رده اروپایی هم از لحاظCPU و پردازش و هم میزان حافظه .
۲٫مبتنی بر آخرین استاندارد زیگ بی (۱٫۲ HA)که سبب پایداری ، سرعت و کارایی بالاتر در شبکه زیگ بی ، به دلیل اشغال فضای کم تر از cpu تبلت یا تلفن هوشمند می شود .
۳٫مطیق با پروتکل الگوریتم پنهانی تحت استاندارد جهانی AES-128 که به کاربر فضایی کاملا ایمن را برای حفظ اطلاعات شخصی میدهد .
۴٫امکان متصل نمودن ٥٠ دستگاه ZigBee به یک مینی هاب .
۵٫امکان پذیرش ۱۰۰ برنامه زمانبندی و ۵۰ سناریو متفاوت توسط یک دستگاه.
۶٫امکان کار و کنترل دستگاه توسط نرم افزارهای Vi Home pro و Home mate که قابل نصب بر روی کلیه موبایلها و تبلتهای iphone و Android می باشد.
۷٫امکان اتصال کلیه دستگاه های هوشمند سازی خانوادهZigbee مانند :

?مشخصات فنی :

Model No.: VS10ZW
Size: 88*90*27mm-L*W*H
Power supply: 5V/1A
ZigBee spec
Communication protocol: ZigBee HA
Networking mode: ZigBee automatic networking
Wireless standard: IEEE 802.15.4
Working Frequency:2.4GHz
Working Channel:11,14,15,19,20,24,25
Modulation mode: OQPSK
Encryption: AES128
Communication rate: 250Kbps
Wireless transmitting power: ≤۱۸dBm
Wireless receiving sensitivity: ≥-۹۰dBm

 

???مینی هاب (Orvibo zigbee mini hub) این دستگاه هاب یا کنترل کننده اصلي ، مبتنی بر پروتکل زیگ بی میباشد و به راحتی توسط درگاه LAN در پشت دستگاه توسط پروتکل TCP/IP به اینترنت متصل می گردد. با این دستگاه شما میتوانید ادوات ZigBeeساپورت داخل شبکه خود را از طریق موبایل یا تبلتهای اپل یا اندروید به کمک شبکه های ۲G3Gwifi در هر نقطه جغرافیایی کنترل نمایید. تفاوت این دستگاه با Vicenter-300 ، شبکه قابل پشتیبانی کوچک تر و مناسب برای داخل آپارتمانها و ویلاها و شبکه های هوشمند با وسعت کوچک تر با همان امکانات سخت افزاری و نرم افزاری Vicenter-300 می باشد . از مزایای ديگر، مقرون به صرفه بودن این دستگاه نسبت به امکانات آن می باشد و به جرات می توان گفت که این دستگاه چه از لحاظ کارایی ، پایداری و سرعت و چه از لحاظ قیمت ، غیر قابل رقابت می باشد. ?ویژگی های دستگاه : ۱٫دارا بودن سخت افزار بسیار قوی نسبت به دستگاه های هم رده اروپایی هم از لحاظCPU و پردازش و هم میزان حافظه . ۲٫مبتنی بر آخرین استاندارد زیگ بی (۱٫۲ HA)که سبب پایداری ، سرعت و کارایی بالاتر در شبکه زیگ بی ، به دلیل اشغال فضای کم تر از cpu تبلت یا تلفن هوشمند می شود . ۳٫مطیق با پروتکل الگوریتم پنهانی تحت استاندارد جهانی AES-128 که به کاربر فضایی کاملا ایمن را برای حفظ اطلاعات شخصی میدهد . ۴٫امکان متصل نمودن ٥٠ دستگاه ZigBee به یک مینی هاب . ۵٫امکان پذیرش ۱۰۰ برنامه زمانبندی و ۵۰ سناریو متفاوت توسط یک دستگاه. ۶٫امکان کار و کنترل دستگاه توسط نرم افزارهای Vi Home pro و Home mate که قابل نصب بر روی کلیه موبایلها و تبلتهای iphone و Android می باشد. ۷٫امکان اتصال کلیه دستگاه های هوشمند سازی خانوادهZigbee مانند : ?مشخصات فنی : Model No.: VS10ZW Size: 88*90*27mm-L*W*H Power supply: 5V/1A ZigBee spec Communication protocol: ZigBee HA Networking mode: ZigBee automatic networking Wireless standard: IEEE 802.15.4 Working Frequency:2.4GHz Working Channel:11,14,15,19,20,24,25 Modulation mode: OQPSK Encryption: AES128 Communication rate: 250Kbps Wireless transmitting power: ≤۱۸dBm Wireless receiving sensitivity: ≥-۹۰dBm ? ? ? ? www.Bonvancctv.com ? ? ? ? کسب اطلاعات بیشتر : ☎️ ۰۲۱۲۵۹۰۱ #بنوان_الكترونيك #بنوان #هوشمندسازی_ساختمان #هوشمند #هوشمندسازی #هوشمندسازی_orvibo #orvibo

A post shared by CCTV Camera دوربین مداربسته (@bonvancctv) on

 

? ? ? ?

www.Bonvancctv.com

? ? ? ?

شرکت مهندسی بنوان الکترونیک واردکننده دوربین مداربسته  برندهای HIVISION, JUAN , LTS , ONV , ORVIBO با  گارانتی معتبر و ۵ سال خدمات پس از فروش

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۲۵۹۰۱

 

مشاهده مطالب قبلی …

ما را در تلگرام دنبال کنید:

آموزش نحوه ست کردن Allone One

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

آموزش نحوه ست کردن Allone One